Aktyvesnis gyvenimas su MOPSU

Aktyvesnis gyvenimas su MOPSU

Begalo myliu šunis ir šiandien atskleisiu didžiausius šunų privalumus, bei tuos kuriuos įžvelgiau auginant savo mylimiausią mopsą - PUPA. Kalbant apie šunis, jie suteikia begalo daug džiaugsmo gyvenimui ir manau, kad dauguma šunų savininkų sutiks, kad jie yra daugiau nei tiesiog augintiniai. Šunys gali palaikyti kompaniją sportuojant, gali būti mūsų geriausiais draugais, ir žinoma besąlygiškos meilės šaltiniu.

Nors mano šuo ir nėra idealus – jis kandžioja man rankas  knarkia, spardosi, bando šokti ant manęs purvinomis kojomis, kiekvieną ryta laižo man veidą, “vagia” mano rūbus, įskaitant ir apatinius, bet bent kokiu atvėju, tai būtybė su begalo gera širdimi ir aš dievinu šį šuniuką.

DIDŽIAUSI PRIVALUMAI , TURINT ŠUNIUKĄ

  • ŠUO SMARKIAI ĮTAKOJA MANO AKTYVUMĄ. Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su mano Pupa yra tai, kad ji tiesiog priverčia mane daug dažniau išeiti į lauką. Esu atsaking šuns savininkė ir reguliariai vedžioju savo augintinį pasivaikščioti ir žinant tai, kad ji priklausoma nuo manęs (juk pati neišeis), automatiškai daug sunkiau atitsakyti pasiteisinimų ir likti namuose. Tad aš tiesiog priversta pajudėti :). Mes su pupa vaikštome 3 kartus per dieną. Jos dėka pasiekiau savo tikslą - 10 tūkst. žingsnių per dieną, kas yra daug, dirbant sėdimą darbą.
  • ŠUO PAGERINO MANO SAVIJAUTĄ IR SVEIKATĄ. Tyrimai parodė, kad šunų šeiminkai rečiau kreipiasi į gydytojus nei tie kurie neturi tokio augintinio. Užsienyje net gi yra šunys “terapeutai”, kurie dirba slaugos srityje. Jie padeda senyviems žmonėms atgauti teigiamų emocijų , pagerina jų nuotaiką , psichinę būklę. Taip pat tokie šunys padeda ir hyperaktyviems vaikams. Šunys numalšina nerimą, padeda sukoncentruoti dėmesį. Taigi , jeigu stresuojate – šuo padės ir Jums, net jeigu estate dar visai jaunas. O jei turite vaikų – laimėsti dvigubai ir Jūs ir Jūsų vaikai bus laimingi ir daug sveikesni. Konkrečiai mano atvėju mano augintinis gelbsti mane esant “ PANIKOS PRIEPUOLIAMS”, apie kuriuos papasakosiu kitame blogo straipsnyje.
  • ŠUO SUSTIPRINO MANO SOCIALINIUS RYŠIUS. Kaip tik su PUPA išeiname į lauką, taip jai visada reikia su visais “ pasisveikinti”. Mano pupulis žinoma savo mielumu visiems patinka, todėl man tenka susipažinti su vis naujais žmonėmis. Kartais būna, kad sutinku žmonių ir jie sako , kad mano šuo su jais jau pažįstami. Pasirodo, kai mano vyras ją vedžioja būna tas pats. Kas įdomiausia, kai neturėjau šuns pažinojau vos kelis žmones gyvenančius tame pačiame kvartale. O ką Tu manai, kaip yra dabar?

O kaip tu ? Ar turi augintinį? O gal planuoji įsigyti? Jei taip, tikiuosi mano straipsnis tau padės priimti šį sprendimą.

XXO

RŪTA

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink