Apie prekinį ženklą NEBBIA

Apie prekinį ženklą NEBBIA

Sportinės aprangos NEBBIA istorija

1997

Stanka ir Martin Pecko, kultūrizmo entuziastai, įkūrė kompaniją NEBBIA. Pasirodė pirmoji kolekcija. Ją sudarė 4 modeliai, kurių dizainas, apdaila ir pasiuvimas patenkino net ir pačių priekabiausių kultūrizmo atstovų poreikius.

1998

Kadangi susidomėjimas sparčiai augo, buvo pasiūlyti dar 2 nauji modeliai. NEBBIA pirmąkart eksportavo savo produkciją, neapsiribodama tik Slovakijos rinka.

1999

Galvojama apie moteris, kompanija atranda moteriškų drabužių kolekciją.

2000

Slovakijos rinkoje tampa lyderiais – NR.1. Pradedama bendradarbiauti su žinomais kultūrizmo srities atstovais. NEBBIA komandoje Ján Kus – Pasaulio kultūrizmo žempionas, Katka Trnovcová – jaunimo grupės kultūrizmo čempionė, Rado Pagáč – geriausias Slovakijos kultūristas.

2002

Kolekcija tobulinama naudojant naujas medžiagas. Siūloma produkcija iš likros, visiškai nauja rinkos tendencija. NEBBIA pirkėjai gali įsigyti NEBBIA produkciją Slovakijoje, Čekijoje ir Vengrijoje.

2003

Didėjanti paklausa rinkoje priverčia kurti modelius, kurie nesusiję su kultūrizmo sritimi. Kolekciją papildo termo apranga, specialios striukės, kelnės, skirtos veikloms gryname ore.

2004-2011

Sunkmetis. Vietos rinkoje paieškos.

2012

NEBBIA supranta, kad širdys priklauso kultūrizmui bei kūno rengybai, ir tai jiems patinka. Jie myli žmones, kurie, kaip ir jie, myli sportą, ir nori toliau siūti drabužius būtent jiems. NEBBIA daugiau nebesiūlo aprangos, kuri nesusijusi su kultūrizmu/ kūno rengyba. Nutraukiamas bendradarbiavimas su partneriais, kurie neturi parduotuvių, susijusių su kutūrizmu.

2013

Kolekcija tobulėja, mes po truputį pradedama siūti nestandartinių modelių, NEBBIA komanda vėl įsibėgėja. Ir štai pristatoma nauja NEBBIA komanda, imama dalyvauti įvairiose parodose bei renginiuose.

2014

NEBBIA ima eksportuoti savo prekes į 20 pasaulio šalių, įskaitant ir JAV bei Rusiją. Pasirašomas kontraktas su pirmuoju Pro kultūrizmo nugalėtoju (Sami AlHaddad).

2015

NEBBIA komandą sudaro žvaigždės!

NEBBIA tapo oficialia „MR Olympia weekend“ apranga!!!

Rinkoje pasirodo maudymosi kostiumėlių kolekcija, juos dėvi dauguma populiarių kultūrisčių.

NEBBIA – kompanija NR.1 Rytų Europoje ir sparčiai braunasi į kitas rinkas.

2018

NEBBIA apranga – kultūrizmo rinkos lyderis.

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink