Blog'as

Aktyvesnis gyvenimas su MOPSU
Begalo myliu šunis ir šiandien atskleisiu didžiausius šunų privalumus, bei tuos kuriuos įžvelgiau auginant savo mylimiausią mopsą - PUPA. Kalbant apie šunis, jie suteikia b..
Apie GYMSHARK aprangą
Sportinė apranga GymShark „GymShark“- tai britų sportinės aprangos, skirtos kultūrizmui ir kasdienėms veikloms, prekės ženklas, tai komanda sportininkų, menininkų ir svajotojų, atiduoda..
Apie prekinį ženklą NEBBIA
Sportinės aprangos NEBBIA istorija 1997 Stanka ir Martin Pecko, kultūrizmo entuziastai, įkūrė kompaniją NEBBIA. Pasirodė pirmoji kolekcija. Ją sudarė 4 modeliai, kurių dizainas, apdaila ir pasiu..
Kaip išsirinkti sportines tampres: 10 rekomendacijų, kurias būtina žinoti
Apie saikingo fizinio krūvio naudą žino visi, bet tikrai ne kiekvienam pakanka valios reguliariai treniruotis. Naujos ir gražios sportinės tamprės gali tapti motyvacija išsiruošti į spor..
Kompresinės tamprės – sveikatai ir grožiui skirti modeliai
Jeigu daug bėgiojate ar kilnojate sunkumus treniruočių metu, o galbūt dėl profesinės veiklos jums tenka ilgai stovėti, tuomet jūsų kojų kraujagyslės patiria didesnę apkrovą. Tam, kad sumažintumėte riz..
Tamprės iš dirbtinės odos (eko odos) – idealaus įvaizdžio paslaptis
Odinės kelnės, be abejo, atrodo įspūdingai. Tačiau, pirma, šis drabužis kainuoja nepigiai, o antra, jį nėra labai patogu dėvėti. Puikia alternatyva gali būti tamprės iš dirbtinės odos (e..
Rašyk
Skambink